Kaip vyksta prekių pristatymas?

 

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje MoodLook pristatome visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją:

 

Kiek trunka prekės pristatymas?

 

Prekės pristatymas trunka 1-3 d.d., jei prekė yra sandėlyje. Jei prekės sandėlyje nėra (žr. į prekės aprašymą) prekės pristatymas gali trukti 10-15 d.d.

Prekių pristatymas per LP Express savitarnos terminalus:

  • 1.99 Eur – pristatymo kaina.

  • Pasirinkus pristatymą per LP Express savitarnos terminalus, kurjeris informuos SMS pranešimu ir galėsite siuntą atsiimti.

 

Prekių pristatymas per LP Express siuntų tarnybą:

  • 3.99 Eur – pristatymo kaina.

  • Pasirinkus pristatymą per LP Express kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu arba SMS pranešimu prieš pristatydamas siuntą.

Svarbi informacija:

 

Pirkėjui atsisakant prekės pirkimo-pardavimo sutarties, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos, įskaitant Pirkėjo sumokėtas prekės pristatymo išlaidas. Tačiau, dėl prekės pristatymo išlaidų grąžinimo sprendžiama vadovaujantis teisės aktų reikalavimais. Kaip numatyta Lietuvos Respublikos civilinio kodekso CK 6.22811 str. 3 d., Pardavėjas neprivalo grąžinti vartotojui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad vartotojas aiškiai pasirinko kitą negu verslininko pasiūlytas pigiausias įprastinis pristatymo būdas.  Atsižvelgdami į tai, tuo atveju, jei pasirinkote ne pigiausią pristatymo būdą (LP Express siuntų savitarnos terminalus), grąžinant kokybišką prekę, Jums nebus grąžinamos papildomos išlaidos, susidariusios dėl to, kad pasirinkote kitą negu pasiūlytas pigiausias pristatymo būdas.

APIE MOODLOOK
PAGALBA IR INFORMACIJA
KLIENTŲ APTARNAVIMAS
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
NAUJIENLAIŠKIS

©  MOODLOOK 2020. Visos teisės saugomos.